Design a site like this with WordPress.com
Rozpocznij

Terapia jąkania

Do terapii jąkania podchodzę holistycznie. Wykorzystuję w niej elementy metody Van Ripera, prof. Lilii Arutiunian, prof. Bogdana Adamczyka, Weroniki Sherborn’e, P. i G. Dennisonów oraz swoje doświadczenia praktyczne.

Jąkającej osobie proponuję: terapię grupową (dzieciom – rodzinną), która trwa 14 dni w ośrodku w Toruniu lub w okolicach Torunia (wyżywienie i noclegi we własnym zakresie). Po dwóch tygodniach codziennej terapii w ciągu 1-2 lat systematyczne, comiesięczne spotkania 4-godzinne w celu konsultacji i wspomagania metod, technik upłynniania mowy oraz wsparcia psychicznego.

Rezultaty terapii: Jako odpowiedzialny terapeuta – specjalista terapii jąkania, nie mogę zapewnić, że w 100% wyleczę z jąkania. Gwarantuję jednak nauczenie swobodnego radzenia sobie z jąkaniem, upłynnienie mowy, uspokojenie i przyjazne podejście.

W terapii jąkania mamy do czynienia z człowiekiem, z jego osobowością i nierzadko ze złożonością jego psychiki, co sprawia, że nasze wspólne działania nie zawsze są przewidywalne.zjazd5

%d blogerów lubi to:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close